Обслуговування GPS-навігаторів у Львові. Встановлення навігаційних програм, оновлення мікропрогам, перепрошивка навігаторів.

Сучасні технології не стоять на місці, тому все більше людей використовують такі пристрої, як автомобільні GPS-навігатори, головне завдання котрих полягає в тому, щоб допомогти водієві в дорозі легко і швидко вирішити проблеми, пов'язані з об'їздом пробок, пошуком оптимального маршруту, а також різних об'єктів інфраструктури. Загальний принцип роботи GPS-навігаторів полягає в тому, що вони приймають від супутників GPS сигнали, і на основі отриманих даних визначають координати. Існує декілька видів навігаторів, які розрізняються способом застосування. Це – автомобільні, туристичні, спортивні GPS-навігатори, а також GPS модулі та ін.  На сьогоднішній день вибір навігаторів є дуже великий. Більш дорогі навігатори якісніші та надійніші, а більш доступні в ціні, відповідно - менш надійні.

До основних проблем що трапляються з навігаторами можна віднести:

  1. Програмного характеру, коли пристрій не вмикається, самовільно вимикається, не завантажується, не функціонують деякі пункти меню, постійно перезавантажується, «висить» при спробі активувати певний пункт меню, не зберігає налаштування і т.д. У даній ситуації допоможе перепрошивка навігатора, тобто повна зміна Програмного Забезпечення. Як правило, після цього працездатність приладу відновлюється повністю.
  2. Механічного характеру, коли у навігатора тріснув сенсор (Touch Screen), екран, пошкоджені роз'єми зарядки, відпала кнопка, що відповідає за включення та інше.
  3. Несправності, викликані попаданням в пристрій вологи, наприклад, на моніторі видно «розводи», плата зі слідами корозії, прилад максимально швидко розряджає батарею, а також візуально сенсор цілий, але не функціонує. У деяких випадках допомогти може чистка плати з використанням спеціальної рідини, заміна несправних деталей або пропайка окислених місць.
  4. Несправності, викликані порушенням умов експлуатації, включаючи перегрів або переохолодження, використання несумісного зарядного пристрою та інше. Якщо GPS-навігатор функціонує тільки при підключеному зовнішньому живленні, значить, несправна батарея. Якщо пристрій не заряджається, швидше за все несправний контролер живлення. Навігатор може некоректно реагувати на натискання на сенсор, після заміни якого, пристрій повністю відновить працездатність.
Назва робіт Ціна мін., грн.* Ціна макс., грн.*
Встановлення навігаційної програми та оновлення карт для таких марок: Pioneer, Prestigio, Prology, PalMann, xDevice, X-Digital, Tenex, Sigma, Shturmann, NEC, Navi, Navitel, GoClever, Globex, Ergo, Digital, Atlas, lark freebird та інших китайських брендів.
Україна (IGO PRIMO, IGO8) 80 100
Вся Європа + (Україна, Росія, Білорусія) 150 200
Navitel Україна 80 100
Navitel СНГ (Україна, Росія, Білорусія) 120 150
Navitel СНГ (Україна, Росія, Білорусія) + Європа 200 250
Оновлення мікропрогами та карт для марки GARMIN
Україна 100 140
Європа 200 250
СНГ 100 120
Растрові карти для спортивних навігаторів Garmin Україна 100 140
Растрові карти для спортивних навігаторів Garmin Європа 200 250
Оновлення мікропрогами та карт для марки TOMTOM
Європа (Україна лише 40% покриття) 250 300
Карти і прошивка для вантажівок 300 350
Інші роботи
Розлочка для установки альтернативної навігації для навігаторів привезених з Закордону 100 200
Повна перепрошивка навігатора 80 180
Заміна сенсорного екрану 150 200
Заміна екрану 100 150
Заміна батареї 140 200
Відновлення працездатності навігатора 50 150

* Ціни вказані без вартості додаткових карток памяті SD і MicroSD, а також ліцензійного програмного забезпечення.

 

В нашому сервісному центрі ми можемо перепрошити Ваш навігатор, встановити нову навігаційну програму і поновити карти до актуальних. Перепрошиваємо всі види навігаторів будь-яких марок: Garmin, TomTom, Megelan, LG, Tenex, GoClever, Pioneer, Ergo, Navi, та інші.

Незважаючи на те, що сучасні навігатори – це пристрої доволі надійні, тим не менш, вони з вищеперерахованих причин можуть виходити з ладу. Якщо Ваш навігатор не включається, не ловить супутники, не коректно прокладає маршрут, на карті не відображаються «пробки», навігатор неправильно реагує на натискання по екрану, пристрій самостійно вимикається - це перший вісник того, що з ним щось не гаразд. Звернувшись в нашу майстерню, спеціалісти проведуть діагностику пристрою, для того, щоб правильно визначити проблему, і лиш тоді віремонтують ваш навігатор.