Ремонт GPS-навігаторів у Львові. Заміна екрану, сенсора, батареї, ремонт системи живлення.

Сьогодні сучасна людина в умовах мегаполісу, чи звичайний турист, не може обійтися без карти і навігації. Допомога в цьому питанні покладена на GPS навігатори. Саме ці пристрої здатні допомогти в пошуку потрібних місць і найкоротшого шляху. Найбільше навантаження на навігатори у великих містах, де водії намагаються прокласти маршрут таким чином, що б не втратити багато часу у пробці. Часом GPS навігатори не витримують навантажень і ламаються. Наш сервісний центр виконує ремонт навігаторів у Львові з будь-якою складністю пошкодження.


Несправності автомобільних GPS навігаторів поділяються на:


Механічні:

 • - пошкодження корпусу GPS навігаторів (в результаті удару або тиску);
 • - западання кнопки включення навігатора;
 • - загин пелюсток USB-роз'єму в навігаторі;
 • - пошкодження екрану або тачскрина;
 • - пошкодження картоприймача (слот для micro SD або SIM карт).

Апаратні:

 • - вихід з ладу (здуття) акумулятора;
 • - вигоряння пікселів на екрані навігатора;
 • - вихід з ладу модуля зв'язку з супутниками;
 • - вихід з ладу материнської плати (mainboard);
 • - спотворення кольорів екрану навігатора.

Програмні:

 • - відмови в роботі програмного забезпечення навігатора;
 • - зависання навігаційних програм;
 • - відмови в роботі програм додаткового функціоналу (наприклад: відмова ініціалізації відеокамери).
Назва робіт Ціна мін., грн.* Ціна макс., грн.*
Повна перепрошивка навігатора 80 180
Заміна сенсорного екрану 60 100
Заміна екрану 80 120
Заміна батареї 50 70
Відновлення працездатності навігатора 50 100

Пошкодження екрану або тачскрина (touchscreen) найбільш часто відбуваються з причини удару, падіння, механічного впливу. Якщо удар несильний, є ймовірність, що в навігаторі пошкоджується тільки тачскрін (елемент відповідальний за сенсорні функції екрану і розташований поверх ЖК матриці екрана). Такий ремонт коштує дешевше, так як буде виконана тільки заміна сенсора. Якщо удар був сильний, можуть пошкодитися обидва елементи, тому заміна екрану буде неминучою, а відповідно ремонт більш дорогим, складаючи до 70 % вартості самого пристрою.

Не менш часто у навігатора пошкоджується картоприймач (слот для micro SD або SIM карт), з причини застосування сили або при перекосі під час встановлення карти в слот. Ремонт GPS навігаторів з такого типу поломками полягає в заміні картоприймача за допомогою спеціального обладнання.

Вихід з ладу (здуття) акумулятора найбільш часто відбувається через заводський брак, а також у результаті тривалого зберігання. Рідше вихід з ладу акумулятора навігатора відбувається в результаті вичерпання розрахункового циклу заряду - розряду. Ремонт полягає в тому, що буде виконана заміна батареї, а в більшості випадків з одночасною заміною контролера батареї. При виникненні необхідності, буде також проведено ремонт системи живлення.

Не менш поширеним є вихід з ладу модуля зв'язку з супутниками (GPS антени). Якщо навігатор, при повній працездатності, втрачає зв'язок із супутниками - найімовірніше з ладу вийшла GPS антена, причиною чого може стати низька надійність модуля. Ремонт проводиться шляхом заміни модуля зв'язку.

Досить поширеним дефектом у GPS навігаторів є вигоряння пікселів на екрані навігатора. Основною причиною є низька якість заводського виробництва. Ремонт проводиться заміною дисплея (екрана) навігатора, як правило, в зборі з тачскріном.

З усього видно, що виконати самостійно якісний ремонт GPS навігаторів рядовому користувачеві не вдасться, адже для його здійснення потрібен досвід, а також спеціалізоване обладнання, яким володіє наш сервісцентр.