Якісний ремонт та заміна матриці ноутбука у Львові

Матриця - це одна з основних комплектуючих ноутбука, що виводить картинку на монітор. Ремонт чи заміна матриці ноутбука — це досить швидкий і економічно виправданий метод, що здатен повернути ноутбук до робочого стану. Удари, падіння, необережне пакування багажу, в якому знаходився ноутбук, закривання сторонніх предметів на клавіатурі - основний перелік причин виходу з ладу екранів ноутбуків.
Заміна екрана (матриці ноутбука) відбувається в 85% випадків. Однак якщо несправна лампа підсвічування, можна відремонтувати ноутбук без заміни матриці. Основний симптом поламаної лампи підсвічування — тьмяне зображення на екрані.

Детальніше...

Заміна лампи підсвітки монітора персонального комп'ютера

Монітори персональних комп'ютерів мають певний період служби, який зазначений в інструкції з експлуатації. Найчастіше він становить 15-20 тисяч годин, після чого необхідно замінити лампу підсвітки монітора. Про необхідність заміни свідчать:  зміна кольору підсвічування з "холодного" білого на "теплий" жовтий, потім рожевий і перед самим виходом з ладу на червоний; періодичне миготіння підсвітки (мимовільне або при зміні кута нахилу матриці); може повністю зникнути підсвітка, але зображення, якщо добре придивитися, буде видно на чорному фоні.

Детальніше...

Заміна сенсора на планшеті

Коли сенсор на планшеті виходить з ладу - це, звичайно неприємність. Але не все так безнадійно, і цю проблему можна усунути. Велику роль відіграють причини виходу з ладу сенсора. Такими можуть бути: механічні пошкодження, порушення резистивного шару під час експлуатації, проникнення рідини. Для усунення несправності, в більшості випадків, необхідна заміна сенсора планшета. Основними симптомами поломки сенсора є тріщини і подряпини, поява плям в результаті попадання вологи. Порушення роботи сенсора може бути пов'язане також з перебоями в програмній частині планшета. У будь-якому випадку краще звертатися до спеціалістів нашого сервісного центру. 

Детальніше...

Заміна лампи підсвітки ноутбука якісно і професійно.

Лампа підсвітки - це одна з найважливіших деталей монітору комп'ютера, що знаходиться в світлорефлекційному контейнері всередині рідкокристалічного екрана. Вона приклеєна до відбивачів дисплею і спеціальних фільтрів, що заломлюють світло, і є невід'ємною частиною матриці. Червоний фон екрану, зображення в рожевих тонах або тьмяне зображення по краях матриці говорить про те, що прийшов час, замінити лампу підсвітки. Термін служби катодної флуоресцентної лампи (CCFL) в середньому становить 15 000 годин. У процесі старіння лампи вигоряє покриття катодів, які забезпечують рівномірне і стабільне світіння.

Детальніше...

Основні несправності планшетних комп’ютерів.

У сучасному світі мобільність і оперативність є одним з основних факторів успіху. Саме цією обставиною поряд зі стилем і високою функціональністю пояснюється все зростаюча популярність планшетних комп'ютерів. Сьогодні планшети затребувані як серед ділових і серйозних людей, так і студентів, або школярів. Даний гаджет спроможний надати своєму власникові величезний функціональний потенціал. У той же час, далеко не всі власники планшетів чітко уявляють собі як працювати з ним правильно, що безумовно призводить до виникнення несправності планшетів.

Детальніше...

Основні причини виходу з ладу ноутбука. Ремонт ноутбуків.

Сьогодні ноутбуки користуються заслуженою популярністю, причому не тільки у молоді, але і у людей старшого віку. На жаль, як і будь-яка техніка, вони згодом можуть виходити з ладу, причому з найрізноманітніших причин.

Велика кількість звернень до сервісного центру пов'язана з тим, що з ладу вийшов «південний міст» материнської плати, ноутбук перегрівся або має фізичне пошкодження. Класикою жанру є намагання закрити кришку ноутбука за наявності будь-якого предмета на клавіатурі. Не рідкісними є поломки екрана в результаті ударів і падінь пристрою.

Детальніше...

Чому зламався монітор?

Монітор є одним з головних компонентів будь-якого ПК, тому, коли він виходить з ладу, це немалий клопіт для його власника. До основних причин поломок монітора, незалежно від виробника, можна віднести знос або використання в ньому не якісних комплектуючих. Монітори, що відносяться до недорогого сегменту, наділені слабкими роз'ємами і поганою якістю пайки. Це сприяє виникненню місцевого перегріву і швидкого окислення, що в свою чергу призводить до втрати контакту. Про дані проблеми свідчать затримка при вімкненні монітора, а також значне погіршенні якості зображення.

Детальніше...

Рідина та пил – найголовніші вороги ноутбука.

Будь який сучасний ноутбук вирізняється своєю мобільністю та функціональністю. На ньому можна працювати практично скрізь - вдома на дивані, за столиком у кафе, в купе поїзда або салоні літака. Завдяки своїй портативності ноутбук схильний до різних механічних впливів (струсів, ударів), а також нагромадженню у корпусі пилу та попадання на нього рідини. Всі ці фактори можуть призвести до того, що ноутбук рано чи пізно вийде із ладу. Відповідно, йому буде потрібна профілактика або ремонт, виконувати який повинен лише досвідчений спеціаліст у сервісному центрі.

Детальніше...

Три причини, що призводять до проблем з ПК.

Ставши власником такого приладу, як Персональний Комп’ютер, користувач з часом стикається зі збоями у його роботі, які проявляються у зависанні, перезавантаженні і відключенні без причин. Усі ці фактори не дозволяють нормально працювати, перетворюючи використання комп’ютера на справжній клопіт. У цій статті ми розглянемо основні причини винекнення таких проблем, та шляхи їх павильного вирішення. В будь якому випадку слід пам’ятати, що комп’ютер це складна та дорога техніка, тому не варто намагатись вирішити проблему самому, та доручити цю справу нашим майстрам.

Детальніше...

Який монітор вибрати?

Сьогодні комп'ютерні технології дуже стрімко розвиваються, і монітори не є виключенням. Ще вчора вони були громіздкими і важкими, тоді як сучасні монітори  становлять не більше кількох сантиметрів завтовшки. Недосвідченому користувачеві проблематично розібратися у всьому різноманітті цих приладів, тому актуальним є питання – на які характеристики варто звернути увагу при його виборі? Критеріїв, котрі визначають правильний вибір монітора, дуже багато, тому для різних цілей вибираються різні монітори. Вартість моніторів може істотно відрізнятися, їх можливості і технічні параметри теж різні.

Детальніше...